• OFERTA •  CENNIK ZAMÓWIENIE WERSJA DEMO

 WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI - WYNAJEM  AKTUALNOŚCI

 

          Dla firm posiadających wypożyczalnie wewnątrzzakładowe przygotowaliśmy program Wypożyczalnia narzędzi GOSPODARKA NARZĘDZIAMI więcej...

 

 Przeznaczenie

         System wypożyczalnia został zaprojektowany i stworzony z myślą o obsłudze wypożyczalni narzędzi, sprzętu budowlanego, samochodów i innych narzędzi i przedmiotów. Wykorzystywany jest przez firmy do usprawnienia procesu wypożyczania, informowania o aktualnym statusie narzędzi, wspomaga przygotowanie dokumentów sprzedaży (paragonów, faktur), rozliczeniu i kontroli płatności (zaliczki, płatności przelewem).

 

 Możliwości

         Umożliwia katalogowanie wypożyczanych narzędzi określanie cen, katalogowanie kontrahentów - firm i osób fizycznych, analizę wypożyczeń i dostępności sprzętu, rezerwację narzędzi, rozliczenie finansowe, przy współpracy z modułem Handel - fakturowanie.

        Istnieje możliwość definiowania i wydruku regulaminu wypożyczani, umowy najmu, potwierdzenia wypożyczenia i zwrotu. W programie można zdefiniować i wydrukować karty identyfikacyjne dla klientów z kodami paskowymi oraz etykiety na narzędzia. Program współpracuje przy identyfikacji z czytnikami kodów kreskowych.

 

 Technologia

         System stworzony w technologii klient serwer - wykorzystujący bazę danych SQL - pracuje na systemach Windows w wersjach jednostanowiskowych i sieciowych.

 

 Zabezpieczenia

         Program umożliwia wykonywanie kopii zapasowych, ograniczenie w dostępie do systemu tylko dla osób powołanych.

 

 Cena      

        Cena 1 licencji programu w wersji podstawowej  wynosi  490 zł netto.

 

Pełny cennik, zasady udzielania rabatów i program promocyjny przedstawiamy na stronie www.kontroling.pl/wpsp/cennik.htm 

 

Jest możliwa również do pobrania wersja testowa programu dająca możliwość bezpłatnej pracy w okresie 30-dni na

http://kontroling.pl/wpsp/demo.htm 

 

 

 

•  OFERTA •  CENNIKZAMÓWIENIEWERSJA DEMO