OFERTA •  CENNIK ZAMÓWIENIE WERSJA DEMO

 SPEDYCJA | CENNIK | OPIS WERSJI  

 

 SPEEED TSL- program dla spedycji i transportu

umożliwia prowadzenie zleceń transportowych i spedycyjnych, wystawianie zamówień i fakturowanie, korzystanie z katalogów i słowników wspomagających pracę programu, przygotowanie i rozliczenie kart drogowych i kosztów zleceń. Kontrolę płatności.  dodatkowo zawiera rozbudowane informacje o własnych środkach transportu i kierowcach. Umożliwia opis wyposażenia, certyfikatów, ubezpieczeń, przeglądów, kosztów. System informuje o upływających terminach oraz daje możliwość grupowania i analizowania kosztów na poszczególne samochody.

speed TSL - posiada moduł do rozliczenia wyjazdów krajowych i zagranicznych, oblicza należne diety, zawiera rozbudowane informacje o własnych środkach transportu i kierowcach. Umożliwia opis wyposażenia, certyfikatów, ubezpieczeń, kosztów. System informuje o upływających terminach oraz daje możliwość grupowania i analizowania kosztów na poszczególne samochody. Delegacje można wystawiać automatycznie na podstawie kart drogowych. Program zawiera słownik krajów i stawek.

Wersja TSL umożliwia prowadzenie magazynów (m.in dokumentów PZ, WZ, RW, PW) tworzenie specyfikacji, proste rozliczenie produkcji. Umożliwia połączenie z programem Księgowym i Kpir.
Posiada możliwości prowadzenia rozrachunków analiz płatności Raportów kasowych.

Zakup wersji TSL umozliwia korzystanie z wersji Speed S np. przy zdalnych połączeniach przez internet.

 

SPEED S - program dla spedycji - wersja uproszczona programu speed umożliwiająca przyjęcie zlecenia, wystawienia i wysłanie zlecenia dla przewoźnika, fakturowanie w dowolnej walucie, kontrolę płatności obliczanie rentowności zleceń. To prosty szybki program dla firm spedycyjnych  zapewniający komfort pracy i pewność działania.

 Ekrany wersji TSL:

 

Rejestr zleceń

Rejestr zleceń

 

 

•  OFERTA •  CENNIKZAMÓWIENIEWERSJA DEMO