• OFERTA •  CENNIK ZAMÓWIENIE WERSJA DEMO

 ŚMIECIARKA - NOWOCZESNY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI   INFORMACJE

 

ŚMIECIARKA SQL to nowoczesny, wszechstronny program do obsługi gospodarki odpadami stałymi, pozwala na obsługę różnych typów umów z klientami indywidualnymi i firmami. Zawiera słownik kodów odpadów, słownik pojemników i samochodów. System umożliwia drukowanie faktur w tym faktur z rozbitymi terminami płatności, oraz kalendarze z naniesionymi terminami wywozu śmieci.

System opracowany został w technologii klient serwer współpracuje z serwerem MS-SQL firmy Microsoft, zapewniając komfort pracy i niezawodność działania.

System współpracuje z innymi programami HPZ np. pełną księgowością środkami trwałymi, ewidencją czasu pracy, płacami.

 

Podstawowe informacje 

 
punktor

program dedykowany jest dla firm zajmujących się wywozem śmieci i oczyszczaniem miasta

 

punktor

pozwala na przygotowanie ewidencję i wydruk umów na odbiór nieczystości wszelkiego typu, stałe, jednorazowe,

 

punktor

umożliwia wystawianie faktur sprzedaży, korekt, wezwań do zapłaty, not odsetkowych, rejestrację faktur zakupowych, dokumentów kasowych, wyciągów bankowych, kontrolę płatności należności i zobowiązań

 

punktor

system jest elastyczny pozwalając na definiowanie pól i ich znaczenia w sposób dowolny, dzięki czemu np. do opisu środków transportu można zdefiniować odpowiadające nam pola i opisać ich zawartość,

 
punktor

program umożliwia ewidencje przekazań odpadów oraz wydruk świadectw, umożliwia rejestrację i analizę kosztów związanych z przekazywaniem odpadów na wysypiska,

 
punktor

w systemie zastosowano przeliczniki z objętości na wagę, w celu umożliwienia wykonania szczegółowych raportów wywozu nieczystości z poszczególnych gmin itp.

 

 

Filozofia programu  

 
punktor

system został opracowany na podstawie analizy pracy firm zajmujących się wywozem odpadów i nieczystości, zdajemy sobie sprawę, że w Państwa firmie niektóre zagadnienia mogą być prowadzone inaczej i lepiej niż zawarte w naszym systemie, dlatego jesteśmy zainteresowani współpracą przy wprowadzaniu udoskonaleń i zmian tak , aby nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania.

 

 

Zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji demo systemu oraz do konsultacji pod adresem pi@pei.pl lub telefonicznie 016 6760200  pon-piąt. 7-14.

Nasza firma na życzenie klienta wprowadzamy zmiany i nowe funkcje w programie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszymi pracownikami 016 6760200 lub 793664793

Oferujemy możliwość odpłatnej prezentacji systemu u klienta połączoną z instalacją i szkoleniem szczegóły można uzyskać pod pi@pei.pl zapraszamy.

Jeśli jesteś zainteresowany dystrybucją programu Śmieciarka SQL- napisz na pi@pei.pl - oferujemy dogodne warunki i wsparcie.

Dla firm kupujących Śmieciarka SQL  - oferujemy 6 mc pomocy technicznej i aktualizacji gratis.

•  OFERTA •  CENNIK ZAMÓWIENIEWERSJA DEMO